czwartek, 26 kwietnia 2012

To jest tutuł (podobno ^^)

Witam :)
Mam dużo wieści. Po pierwsze
Mój aparat jest naprawiany (przez brata ale zawsze ^^)
Po drugie
Chwilowo zdjęcia będą wykonywane z pomocą mojej komórki ^^
Po trzecie
Nie ruszałam Kimiko z półki gdy nie mogłam robić zdjęć bo zwyczajnie mi się nie chciało. Nie wiem czy to tak zawsze się dzieje z typem ciałka 3 czy nie ale gdy ustawiałam ją do zdjęć (wieczornych) stało się to:
Tak to jest jej ręka i jest zwyczajnie "odłamana" Tylko nie mówcie mi, że jestem mało ostrożna bo to stało się tylko poprzez delikatne dotknięcie. A naj ciekawsze jest to, że mamy tu do czynienia z ciekawym zbiegiem okoliczności bo kilka tygodni temu wymyśliłam sobie, że owinę jej rękę w bandaż (dokładnie tę samą rękę) i będę udawała, że jest złamana. Jeśli ktoś będzie wiedział o co chodzi to proszę napiszcie mi w komentarzach.
A teraz może sesja ?? xDD


To jest pięknee... :*


Na dzisiaj to tyle. Niedługo pojawią się jakieś sesje czy co. Na razie  paa ; **

5 komentarzy:

 1. typ 3 jest znany ze słabych nadgarstków i raczej nikt Cię nie ma prawa osądzić o to, ze jesteś nieostrożna. Ja np złamalam obie(!) ręce Lucy zaraz po wyjęciu z pudełka... taki materiał. A ledwo ruszyłam :)

  śliczne ma oczka:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ojej :/ Swoją drogą wiecie co lalki nie są wcale tanie i żeby z tak nietrwałych materiałów je robić :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda bo to dosyć drogie jest

  OdpowiedzUsuń
 4. Współczuję. Niestety kupując Pullipa czy Dala chyba najlepiej od razu doliczyć jeszcze Obitsu do ogólnego kosztu lalki... mogłaby firma pomyśleć i nawiązać współpracę z producentami Obitsu - albo sprzedawać same głowy z mechanizmem w niższej cenie (bo na Ebay są klony ale bez takiego działania mechanizmu...)
  Buty czerwone są z Mimiwoo i przewidziane na większe stópki więc wchodzą całkiem łatwo :) tym bardziej, że się rozwiązują sznurówki normalnie :D stockowych to nawet nie zakładałam - na wcisk bym musiała a to ryzyko zbyt duże.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz.
Bardzo mnie motywują, nawet te anonimowe ;3